РУСЛАН МАРЦІНКІВ - ЛІДЕР ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ СИМПАТІЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА РУСЛАН МАРЦІНКІВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЛІДЕРОМ ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ СИМПАТІЙ ІВАНОФРАНКІВЦІВ.

Відповідно до соціологічного дослідження Галицької Соціологічної Групи за кандидата від ВО “Свобода” Руслана Марцінківа готові проголосувати 45,7% тих, хто візьме участь у голосуванні. На другому місці кандидат від “Європейської солідарності” Петро Шкутяк, якого готові підтримати 24,2% виборців.

За кандидата від “Слуги народу” Олександра Богачова готові проголосувати 9,7%, кандидатку від Української Галицької Партії Наталію Сербин 5,8%, Василя Стефанишина, який кандидує від “Платформи громад” – 1,5%.

Лідером симпатій на виборах до Івано-Франківської міської ради є “Європейська солідарність” (24,1% голосів), майже стільки ж у ВО “Свобода” (23,5%). Бар’єр у 5% також долають “Слуга народу” та “Українська Галицька Партія”. На межі проходження – “За майбутнє”.

На виборах до Івано-Франківської обласної ради найбільше голосів наразі здобуває президентська партія “Слуга народу” з майже 20% голосів. Це удвічі більше, ніж давали цій партії у попередньорму, вересневому опитуванні.

Аудиторія дослідження: населення м. Івано-Франківська та Івано-Франківської області віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність – 800 респондентів. Опитування проводилося телефоном з 15 по 17 жовтня 2020 року. Помилка репрезентативності дослідження не більше 3,5%.

-Реклама-