Про навчання в умовах адаптивного карантину

Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті інформацію про організацію шкільного навчання в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти в Україні будуть організовувати освітній процес згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря та Міністерства освіти і науки України.

Залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях, учні зможуть повернутися за парти чи залишатимуться на дистанційному навчанні.

Структуру та форму дистанційного навчання визначає педагогічна рада школи, враховуючи освітню програму, навчальний план та особливості кожного закладу і регіону.

Тож, школа має можливість адаптувати програму до технічних можливостей учнів і вчителів.

Підготовлено онлайн-курс про дистанційний та змішаний формати навчання для вчителів, керівників шкіл та освітніх управлінців. Курс буде відкритий для реєстрації з 18 серпня 2020 року. Перший модуль буде опублікований 25 серпня, 2ий – 1 вересня, 3ій – 8 вересня, 4ий – 15 вересня. Курс безкоштовний.

Розроблено огляд платформ та інструментів, рекомендації для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі тут(схвалено МОН: лист ІМЗО № 22.1/12-Г-372).

Для учнів 6-8-х та 9-10-х класів доступні дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті НУШ.

-Реклама-