На території Славської ОТГ, що у Львівській області, з’явиться великий гірськолижний курорт. Будівництво розпочнеться зі сторони села Верхня Рожанка. Повідомляє zaxid.net.

Львівський бізнесмен та власник корпорації OKKO Group Віталій Антонов повідомив про намір збудувати гірськолижний комплекс у Карпатах біля Славського ще у 2017 році. Новий гірськолижний курорт мав бути більшим за «Буковель».

Наразі відомо, що будівництво комплексу почнеться на північному схилі гори Високий Верх, з боку села Верхня Рожанка. Під гірськолижний курорт планують задіяти гори Тростян, Погар, Високий Верх, Чорна Ріпа., За різними даними тут буде від 50 до 75 км гірськолижних трас. Загальний термін реалізації проекту становить три-п’ять років, обсяг інвестицій — близько 500 млн доларів.

Зараз компанії інвесторів активно отримують земельні ділянки на території Славської ОТГ.

Як повідомив голова Славської ОТГ Володимир Бега, процес виділення земельних ділянок під будівництво курорту уже на завершені. Фактичне будівництво курорту почнеться не раніше 2021 року.

Варто відзначити, що на початку 2017 року кілька компаній з групи ОККО змінили місце реєстрації на Славське і почали сплачувати усі податки в селищі. Саме завдяки приходу великого інвестора Славська ОТГ щомісяця отримує 3-4 млн грн.

-Реклама-