Виборчий штаб “Європейської солідарності” очолив … Турчинов

0
230
Виборчий штаб

Колишній глава Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов очолив виборчий штаб “Європейської солідарності”. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

Турчинов заявив, що нині як ніколи потрібне об’єднання й консолідація всіх відповідних патріотичних сил і всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах кризи.

Україні потрібне мирне перезавантаження влади. Нашій державі потрібні відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України. Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила “Європейська Солідарність”.

Повідомив Турчинов

На думку колишнього високопосадовця, прийшов час забувати старі конфлікти і чвари та єднатися. Подолавши всі кризи і негаразди, необхідно забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави.

-Реклама-