Голову Кіровоградської облдержадміністрації затримали за підозрою у хабарництві

Служба безпеки України спільно з НАБУ задокументувала голову однієї з обласних держадміністрацій та посадовця цієї ж ОДА на вимаганні грошей з керівників деяких контролюючих структур регіону. У день затримання Кабмін погодив звільнення чиновника. Як повідомляє Дзеркало тижня, був затриманий голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балонь.

За версією досудового слідства, керівник ОДА планував незаконно отримати  від регіонального представництва державного органу в області 1,8 мільйонів гривень. Оперативники спецслужби задокументували отримання посередником першої частини неправомірної вигоди у розмірі 100 тисяч гривень у червні 2020 року. Керівника ОДА разом із спільником було затримано, згідно із ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, під час передачі другого «траншу» у сумі 250 тисяч гривень.

Затриманий вимагав хабар у керівника місцевого управління Держспоживслужби, повідомив журналіст Юрій Бутусов із посиланням на власні джерела.

«Довірений працівник ОДА вимагав від начальника Держспоживслужби області хабар у 1,8 млн гривень, щоб зберегти свою посаду. Гроші призначалися безпосередньо голові ОДА. Судячи з усього, платили за посаду всі. Але в даному випадку Балоню не пощастило, чиновник повідомив правоохоронцям »,

– написав Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

-Реклама-