Дедалі більше іноземців відкриває економічну діяльність у Польщі. Найбільше серед них українців.

В Опольському воєводстві свої фірми має 347 іноземців. Унаслідок пандемії коронавірусу з Польщі виїждали перш за все особи, які працювали на основі трудового договору.

Видання «Gazeta Polska Codziennie» пише, що в опольському відділенні Закладу соціального страхування помітили більшу зацікавленість іноземців відкриттям власного бізнесу.

«Якщо порівняти осінь 2019 року з нинішніми даними, можна ствердити, що іноземці щораз більш охоче реєструють несільськогосподарську економічну діяльність. Торік восени в регіоні було 313 таких прикладів, а зараз їх у нас 347. Найчисленніше представлені в цій групі громадяни України; про самостійну сплату внесків на соціальне страхування повідомило 139 осіб»,

– сказав речник Закладу соціального страхування в Ополі Себастіан Щурек.

Через епідемічну ситуацію зменшилося число іноземців, за яких опольські роботодавці декларували сплату внесків до Закладу соціального страхування. Восени минулого року в регіональній системі було понад 20 тисяч іноземців, а тепер їх число зменшилося до 15,6 тисячі. Більшість з них – громадяни України.

-Реклама-