Часткове відновлення видачі віз польськими консульськими установами

Польський урядовий портал повідомив про часткове відновлення видачі віз консульськими установами в Україні.

З 4 травня цього року Консульські представництва Республіки Польща в Україні частково поновлюють видачу віз. На початку приймаються лише заявки на отримання візи для роботи в сільському господарстві, садівництві та міжнародному транспорті.

Тому з 30 квітня цього року можна зареєструвати заявку на візу в системі електронного консульства для осіб, які мають документи для роботи в сільському господарстві, лісівництві та на міжнародному транспорті.

Особи, які зареєстрували наявні дати для інших цілей, крім роботи в сільському господарстві, садівництві та міжнародному транспорті, не приймаються. 

Особи, які реєструються в системі електронного консульства, щоб подати заяву на візу, повинні дотримуватися таких правил:

– щоб обмежити кількість людей, які чекають перед консульством, ви повинні приїхати до офісу в призначений час;

– під час друку візової заяви всі сторінки повинні бути надруковані, включаючи сторінку із зазначенням дати та часу візиту до консульства;

– Ви повинні підготувати всі необхідні документи, про які йдеться на веб- сайті  https://www.gov.pl/web/ukraina/wiza-typu-d  у розділі “Які документи подати” ;

– чекаючи входу в консульство, дотримуйтесь мінімальної відстані 1,5 м між іншими очікуючими людьми;

– при вході в офіс надягайте маску для обличчя, що закриває ніс і рот, і захисні рукавички;

– при вході в офіс ви можете носити лише набір документів, всі інші предмети, які у вас є, зокрема сумки та сумки, повинні бути залишені перед входом.

-Реклама-