FIAT для

Укрпошта підписала договір на придбання 500 автомобілів FIAT для пересувних відділень. Повідомляє Міністерство інфраструктури України.

10 квітня Укрпошта підписала договір фінансового лізингу з ПУМБ про закупівлю 500 автомобілів Fiat Doblo Maxi для пересувних відділень вартістю майже 8,5 млн євро. Для прозорості процесу закупки попередньо було проведено тендер на платформі Prozorro для вибору моделі та постачальника автівок.

Саме щоб забезпечити чесний ринковий підхід та отримати найкращу пропозицію, Укрпошта традиційно провела тендер та забезпечила такі умови, щоб взяти участь у тендері змогла найбільша кількість учасників. Сам договір підписано на 3 роки.

Підписання договору відбулось за участі Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, який відзначив актуальність запровадження пересувних відділень:

«В Україні понад 25 тис. сіл та селищ міського типу, в яких проживає більше 10 млн людей. Укрпошта була, є і залишатиметься навіть у найвіддаленіших куточках країни. Пересувні відділення – це можливість покращити якість сервісу та зробити його сучасним і комфортним. Тому сьогоднішнє рішення як ніколи вчасне», відзначив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій

До кінця 2020 року Укрпошта планує запустити пересувні відділення у населених пунктах 5 областей України з кількістю жителів до 2000 людей.

“Пересувні відділення – це сучасні послуги та сучасні робочі місця (яких зараз особливо не вистачає) з гідною оплатою. Вже до кінця літа ми запустимо перші 200 автівок, решту – восени. Разом з тим у кожному з цих населених пунктів буде хоча б по одній точці присутності, де начальник відділення або листоноша села надаватиме послуги»,

– зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

На тендері компанія вперше встановила нецінові критерії, щоб збільшити кількість потенційних учасників. Серед основних вимог був досвід виконання аналогічних договорів, можливість зробити необхідне дообладнання (повноцінна робоча зона, сейф, GPS, відео регістратор тощо) та здійснювати трьохрічне технічне обслуговування. А також ряд вимог до самої автівки, які було сформовано на базі майже двох років пілотного проєкту в Чернігівській області.

У тендері взяли участь 4 учасники, що запропонували 3 моделі автівок: Peugeot Partner, Renault Dokker, Fiat Doblo Maxi. У результаті запеклої конкурентної боротьби, Укрпошта отримала автівки Fiat Doblo Maxі  з усім необхідним дообладнанням та трирічним технічним обслуговуванням з майже 20% знижкою на базову модель у порівнянні з роздрібною ціною.

Про проєкт

Пересувні відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це проєкт Укрпошти, мета якого покращити якість надання поштових, логістичних і фінансових послуг у селах з населенням до 2 тис. Пересувне відділення – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає до домівки користувача з усіма послугами, що надає пошта, продуктами, а у період пандемії коронавірусу ще й ліками.  

Вже майже 2 роки проєкт успішно діє у Чернігівській області. Жителі маленьких сіл та хуторів мають доступ до повного спектру послуг Укрпошти у точці присутності (приміщенні, де надає послуги начальник відділення або листоноша села) або пересувне відділення приїжджає безпосередньо до їхніх дворів та домівок. Працівникам Укрпошта пропонує роботу на повну ставку, пересування маршрутом у сучасному автомобілі та можливість отримання премій у рамках програм заохочень праці.

-Реклама-