Укрзалізниця поверне повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди

Укрзалізниця повертатиме пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди – без стягнення додаткових зборів. Припинення міжнародного пасажирського залізничного сполучення здійснюється на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №288-р. Це триватиме до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень Уряду України. Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури України. Для цього потрібно звернутися в будь-яку залізничну касу. Квитки, придбані через інтернет, повертаються через онлайн-сервіси.

У разі виникнення питань під час повернення квитків просимо звертатися до Контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111 або у месенджер на офіційній сторінці компанії у Facebook.

зазначають у профільному міністерстві

На поїзди, яким буде обмежено маршрут, повну вартість квитка можна повернути у випадку, якщо була скасована зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ. У всіх інших випадках повернення проїзних документів здійснюється на загальних підставах відповідно до «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України».

Нагадуємо, що між Україною та Польщею повністю призупинено пасажирське залізничне сполучення. Низка поїздів скасована, а деяким обмежено маршрути курсування. Так, скасовано поїзда № 67/68 Київ – Варшава, № 89/90 Перемишль – Львів, № 51/52 Львів – Вроцлав, та безпересадкові вагони Київ – Вроцлав. Поїздам № 705/706 та № 715/716 Київ – Перемишль обмежено маршрут до Львова. Також Львів буде кінцевою станцією для поїзд № 35/36 Одеса – Перемишль, який відправляється у рейс  з 14–16 березня. Окрім цього, поїзд 4 столиць не відправиться у рейс вже 16 березня у зв’язку з карантином у Литві та Латвії. Про подальше його курсування буде поінформовано додатково.

Матеріали по темі.

  • Польща вводить санітарний контроль на кордонах.
  • Хто і як може поїхати в Польщу в умовах карантину.
-Реклама-