В Чернівцях зафіксовано 5 нових випадків захворювання на COVID-19.

Польща вводить санітарний контроль на кордонах країни та портах. Це перше подібне рішення в Європі. Таким чином влада намагається зменшити ймовірність поширення коронавірусу. Також буде запроваджено санітарний контроль у поїздах. За словами прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького:

Ми впроваджуємо санітарний контроль на кордонах з Німеччиною та Чехією на головних переїздах. Чотири переправи із Західної Німеччини, один з Чехією. На початку ми вводимо контроль в автобусному транспорті, буде перевірка в автобусах, де більше восьми пасажирів


Вже проінформовано про процедури чеського прем’єр-міністра та канцлера Німеччини. У найближчі дні ми вводяться санітарні огляди на поїздах. Спочатку InterCity, потім інші. Готується інфраструктура, яка буде впроваджена протягом 2-3 днів на всіх переїздах автомобілів, залізничних переїздах і в портах. На кордонах будуть створені спеціальні санітарні пункти, які будуть готові приймати хворих. Пріоритетним є кордон з Німеччиною.

Повідомляє польське видання WPROST.

Детальніше про розвиток подій.

  • Польща закриває кордони та призупиняє авіаційне і залізничне сполучення.
  • Працівникам з України, в яких закінчується або закінчився термін візи, будуть автоматично відновлювати право на перебування та роботу в Польщі.
-Реклама-