Калушани почали більше купляти квіти

У продавців квітів є два пікові періоди продажів. Найбільше реалізується квітів до Дня Святого Валентина 14 лютого та до 8 березня. Про те, які квіткові уподобання калушан, як змінюється ринок квітів та багато іншого ми розпитали у квітковій крамниці KvitAilna. Пані Алла зазначає, що

калушани почали більше купляти квіти. Серед чоловіків, особливо середнього та старшого віку, стає все популярнішим дарувати своїм жінкам квіти. 8 березня ну дуже багато, практично всі чоловіки з квітами. І вони молодці!

У своїй крамниці ми продаємо тільки голландські квіти. Основним фактором при виборі постачальника є якість. Важливо аби квітка довго зберігалася, адже це не просто подарунок, це емоції.

Ціни на квіти у порівнянні з минулим роком не змінилися. Вартість троянди від 35 гривень. Тюльпани коштують від 20 гривень. Про купівлі великого букету завжди можна домовитися про знижку.

До 8 березня найкраще купляють тюльпани. Варто відзначити, що є частина клієнтів, які кажуть:

“Що то за квіти тюльпани? Давайте троянди!”.

День Святого Валентина – це троянди.

Молодь в більшості обирає тюльпани. Якщо говорити про класику, то це великий букет червоних троянд. Червоні троянди з моди не виходять. Замовляють троянди висотою один метр. Маємо голубі троянди.

Зростає попит на доставку квітів, яка у межах міста є безкоштовною. Комунікують з нами через соціальні мережі або телефоном. В основному замовляють доставку клієнти із-за кордону. Квіти завжди є приємним сюрпризом, особливо, якщо вони від близьких людей, яких немає поряд.

-Реклама-