Збільшення пенсій у березні не буде

Кабінет міністрів проведе індексацію і підвищення пенсій не у березні, а у вересні цього року. Інформація міністра соціальної політики Юлії Соколовської на сторінці у Facebook. Чиновниця звітує, що індексація пенсій буде у вересні.

“Індексація пенсій буде! А разом з нею – і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського!”

Після індексації виплати мають зрости в середньому на 216 гривень. Варто зауважити, що ця сума є не дуже переконливою, якщо взяти навіть мінімальний розмір заробітної плати. Пенсіонерів в черговий раз запевнили, що пенсії будуть зростати щорічно. Крім того, якщо Парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд! Таким чином, збільшаться виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн!. А, наразі, констатуємо, що очікуваного збільшення пенсій у березні не буде.

-Реклама-